Kominiarz Bemowo usługi kominiarskie, przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Bemowo

Jako kominiarz Bemowo cieszę się zaufaniem Klientów i opinią wykwalifikowanego fachowca. Świadczę usługi z zakresu przeglądów kominiarskich, czyszczenia przewodów kominowych czy wystawiania opinii. Wszystkie usługi wykonuję terminowo – planowo lub interwencyjnie.

Posiadam niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie. Zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne są usługi kominiarskie Bemowo dla bezpieczeństwa lokatorów. Każda wizyta kontrolna zostaje potwierdzona stosownym zaświadczeniem. Po zakończeniu i przed rozpoczęciem sezonu grzewczego warto wykonać przegląd kominiarski Bemowo.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Bemowo

Usługi kominiarskie Bemowo to:

 • Wyszukiwanie u usuwanie niedrożności w kanałach kominowych
 • Analiza i doradztwo w zakresie dokumentacji projektowej i wykonawczej
 • Cykliczne przeglądy stanu technicznego
 • Montaż wewnętrznych wkładów kominowych
 • Przebudowa starych i wadliwych kominów zgodnie z najnowszymi standardami
 • Usuwanie zabrudzeń z kanałów kominowych
 • Interwencyjna pomoc w nagłych sytuacjach

NASZA OFERTA

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Bemowo cennik

  Warto zadzwonić i zapytać o specjalistyczne usługi kominiarskie Bemowo.

  Podczas wykonywania przeglądu kominiarskiego sprawdza się stan kanału odprowadzającego spaliny i dym, a także kondycję wentylacji. W trakcie przeglądu sprawdzam, czy budynek spełnia aktualne normy związane z ilością dostarczanego powietrza. Świadcząc usługi jako kominiarz Bemowo znam aktualne przepisy prawne i doradzam w kwestii wdrażanych rozwiązań.

  Czyszczenie kominów Bemowo

  Jedną z częstych przyczyn pożarów w domach mieszkalnych są niedrożne przewody kominowe. Sadza jest materiałem łatwopalnym, a jej usuwaniem powinien zajmować się wyłącznie profesjonalny kominiarz Bemowo.

  Posiadam niezbędny sprzęt, który pozwala wyczyścić także kominy, które nie posiadają drzwiczek rewizyjnych. Rzetelny przegląd kominiarski Bemowo jest w stanie wykazać wszystkie nieprawidłowości związane z odprowadzaniem dymu.

  Najważniejsze jest czyszczenie kominów po zakończeniu sezonu grzewczego. Sadza nie zdąży wówczas stwardnieć i łatwiej ją usunąć. Jako kominiarz Bemowo wykorzystuję profesjonalne wałki rotacyjne. Pozwala to na czyszczenie przewodów dymowych, spalinowych i wentylacyjnych.

  W domach opalanych węglem usługi kominiarskie Bemowo muszą być świadczone jeszcze częściej, niż dwa razy do roku. Strome dachy i trudno dostępne kominy nie stanowią problemu. Dysponuję sprzętem, który pozwala usunąć wszystkie rodzaje sadzy.

  Przegląd kominiarski Bemowo

  Przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej nakładają na administratorów budynków obowiązek dbania o czystość i drożność przewodów kominowych oraz wentylacyjnych – pomagam im się z tego obowiązku wywiązać. Tylko uprawniony kominiarz Bemowo może właściwie zadbać o stan komina.

  Silna pozycja na warszawskim rynku usług kominiarskich wynika z rzetelnego i profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Przed rozpoczęciem usługi informuję o kosztach oraz przewidywanym czasie.

  Na miejscu zawsze stawiam się w umówionym terminie, a o wszelkich dodatkowych problemach od razu powiadamiam Klienta. Jako kominiarz Bemowo wystawiam niezbędne zaświadczenia oraz zapewniam gwarancję, że po wykonanym czyszczeniu komin jest drożny.