Kominiarz Łomianki usługi kominiarskie, przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Łomianki

Jako kominiarz Łomianki świadczę dla swoich Klientów usługi kominiarskie Łomianki na najwyższym poziomie. Wykorzystuję przy tym zgromadzoną przez lata wiedzę. Szerokie doświadczenie zawodowe pozwala mi realizować zadania dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Każda instalacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Jako kominiarz Łomianki traktuję każde zlecenie poważnie i kompleksowo, co pozwala mi nie tylko wykonać podstawowe zadania, ale też stwierdzić, jakiego rodzaju prace są jeszcze niezbędne, żeby zachować wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Łomianki

Tylko dzięki profesjonalnym narzędziom kominiarz Łomianki może wykonywać swoje zadania – nie oszczędzam na zakupie najlepszego dostępnego wyposażenia kominiarskiego. Pozwala to mi szybko i rzetelnie wykonywać wszystkie powierzone mi zadania.

Świadczę usługi kominiarskie Łomianki rzetelnie i w umówionych terminach. Szanuję czas swoich Klientów i nie przeciągam wykonywanych przez siebie zadań. Punktualność jest jedną z moich cech.

 • Czyszczenie przewodów kominowych i wentylacyjnych – usuwanie sadzy zapobiega zapłonowi oraz cofaniu się spalin. Jest to skuteczny sposób na poprawę ciągu. Ma duży wpływ na bezpieczeństwo.
 • Mechaniczne usuwanie sadzy – do usuwania sadzy mazistej i twardej wykorzystuję szczotki obrotowe. Pozwala to na usunięcie sadzy bez potrzeby wypalania.
 • Montaż drzwiczek rewizyjnych – jako kominiarz Łomianki modernizuję przewody kominowe, żeby ich czyszczenie nie sprawiało dodatkowych trudności w następnych latach.
 • Modernizacja kominów – rodzaj wkładu musi odpowiadać temperaturze spalin, aby zapobiegać osadzaniu się kondensatu. Oceniam warunki techniczne oraz montuję wkłady kominowe.
 • Okresowe przeglądy – realizując przegląd kominiarski Łomianki jestem w stanie ocenić stan techniczny komina, jego zużycie oraz prawidłowość wykonania. Wpływa to na późniejszą eksploatację. Wystawiam niezbędne zaświadczenia.

NASZA OFERTA

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Łomianki cennik

  W nowych budynkach stawia się kominy zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa budowlanego. Liczba kanałów spalinowych, dymowych i wentylacyjnych jest ściśle określona dla różnego rodzaju zabudowy. Profesjonalny przegląd kominiarski Łomianki pozwala określić, czy wykonawcza budowlany wywiązał się ze swojego zadania we właściwy sposób.

  Czyszczenie kominów Łomianki

  Moje usługi kominiarskie Łomianki mają na celu poprawę Państwa bezpieczeństwa.Właściciele i administratorzy budynków są zobowiązani do przeprowadzania cyklicznych kontroli kominiarskich. Jako kominiarz Łomianki posiadam niezbędne uprawnienia, a po zakończeniu prac kontrolnych wystawiam stosowne zaświadczenie.

  Przegląd kominiarski Łomianki

  Warto korzystać z takich usług, gdyż pozwala to zapobiec pożarowi. Podczas kontroli sprawdzam wszystkie aspekty związane z poprawną pracą przewodów kominowych. Mogą być one niedrożne z powodu sadzy lub działania dzikich zwierząt. Tylko zawodowy kominiarz Łomianki może przeprowadzać przeglądy kominiarskie.

  Jako doświadczony kominiarz Łomianki wiem, na co zwrócić uwagę podczas przeglądu i jakie rozwiązania zaproponować.