Kominiarz Marki usługi kominiarskie, przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Marki

Jako kominiarz Marki wykonuję szereg profesjonalnych usług związanych z utrzymaniem przewodów kominowych w dobrej kondycji. Posiadam profesjonalny sprzęt, który pozwala na sprawne i rzetelne usługi kominiarskie Marki wykonywane terminowo i solidnie.

Wykonuje przeprowadzanie inspekcji kominowych oraz ich dokładne czyszczenie. Wieloletnie doświadczenie przekuwam na szerokie grono zadowolonych Klientów. Wszystkie świadczone przeze mnie usługi wykonuję terminowo, dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Marki

Posiadam stosowne uprawnienia, które musi mieć kominiarz Marki. Po zakończeniu pracy wystawiam protokół, informując Klienta o zakresie wykonanych prac. Usługi kominiarskie Marki to między innymi:

 • Okresowe przeglądy stanu technicznego
 • Montaż wkładów kwasoodpornych
 • Czyszczenie kominów oraz wkładów kominowych
 • Analiza projektów pod kątem poprawności
 • Diagnostyka układów odprowadzania spalin
 • Działania interwencyjne podczas awarii

NASZA OFERTA

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Marki cennik

  Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dobierając najlepsze środki.

  Najwięcej pracy podczas czyszczenia kominów wykonuje się przed sezonem grzewczym, ale warto poświęcić temu zagadnieniu więcej uwagi także w innych porach roku. W trakcie sezonu grzewczego kominiarz Marki czyści kominy w sytuacji, gdy ich stan utrudnia ogrzewanie budynku lub może stwarzać zagrożenie dla jego użytkowników.

  Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kominiarz Marki i jestem w stanie usuwać cząsteczki zalepiające przewód kominowy. Jest to łatwiejsze wówczas, gdy są one świeże, a więc tuż po zakończeniu sezonu grzewczego.

  Czyszczenie kominów Marki

  Samodzielne czyszczenie komina może być niebezpieczne! Już samo wejście na dach bez odpowiedniego zabezpieczenia i doświadczenia jest ryzykowne, natomiast nieprawidłowo oczyszczony komin może stwarzać zagrożenie związane z zatruciem tlenkiem węgla. Warto w tej kwestii zaufać profesjonaliście.

  Szybko docieram na miejsce i posiadam cały niezbędny sprzęt, który pozwala mi wykonać moją pracę jako kominiarz Marki nie tylko błyskawicznie, ale też dokładnie i bezpiecznie.

  Przegląd kominiarski Marki

  Zgromadzona w kominie sadza może ulec samozapłonowi, co jest wysoce niebezpieczne. Może to grozić nawet pożarem budynku, dlatego należy regularnie usuwać ją z przewodu kominowego. Jest to gwarancja bezpieczeństwa, której udzielam jako doświadczony kominiarz Marki. Czysty komin przyczynia się też do mniejszej emisji szkodliwych gazów, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

  Opinia kominiarska Marki

  Zaleca się, aby czyszczenie kominów Marki i przewodów wentylacyjnych wykonywać przynajmniej dwa razy w roku – przed i po sezonie grzewczym. Zapewnia to optymalną pracę urządzeń grzewczych, cyrkulację powietrza oraz bezpieczeństwo. W mojej pracy jako kominiarz Marki mam za sobą setki wykonanych zleceń oraz duże grono zadowolonych klientów, którzy regularnie wracają, żeby znów skorzystać z profesjonalnych usług kominiarskich Marki.

  Poprawia to bezpieczeństwo korzystania z budynku i pozytywnie wpływa na komfort psychiczny mieszkańców. Wystawiam także zaświadczenia niezbędne podczas okresowych kontroli budowlanych.