Kominiarz Mokotów usługi kominiarskie i przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Mokotów

Jako kominiarz Mokotów realizuję swoje zadania w sposób sprawny i rzetelny. Czyszczę kominy w miejscach, które są trudno dostępne i nie boję się żadnych wyzwań. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować metody pracy w każdych warunkach. Zwracam szczególną uwagę na komfort i bezpieczeństwo moich Klientów. Działam rzetelnie i terminowo.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Mokotów

Doskonale znam się na swojej pracy. Wykonuję powierzone mi zadania zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi standardami. Jako kominiarz Mokotów cieszę się świetną opinią i szerokim gronem zadowolonych Klientów. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i umówienia usługi. Chętnie odpowiem na Państwa pytania. Świadczę usługi kominiarskie Mokotów:

 • Czyszczenie przewodów kominowych
 • Usuwanie sadzy z kominów bez drzwiczek rewizyjnych
 • Montaż wkładów i nasad kominowych
 • Sprawdzanie szczelności komina
 • Czyszczenie kanałów wentylacyjnych
 • Cykliczne kontrole kominów
 • Opinie kominiarskie

NASZA OFERTA

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Mokotów cennik

  Pracując jako kominiarz Mokotów jestem dobrze przygotowany do wszystkich zadań. Dysponuję uprawnieniami kominiarskimi, a na rynku usług kominiarskich działam od dawna. Pozwoliło mi to wypracować dobre nawyki, dzięki którym realizuję moje usługi kominiarskie Mokotów w sprawny i szybki sposób. 

  Wystawiam protokoły, które potwierdzają przeprowadzenie kontroli kominiarskiej. Są one respektowane przez urzędników dokonujących kontroli. Swoje usługi dedykuję Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom i instytucjom.

  • Wieloletnie doświadczenie – Działam na rynku od wielu lat. Cieszę się gronem zadowolonych Klientów nie tylko na Mokotowie. Dysponuję narzędziami i możliwościami, które pozwalają mi podejmować się zleceń, przy których inni nie dają sobie rady.
  • Profesjonalne podejście – Każdy wykonany przeze mnie przegląd kominiarski Mokotów jest rzetelny i kompleksowy. Sprawdzam wszystkie aspekty związane z drożnością kominów, a w razie problemów proponuję sprawdzone rozwiązania.
  • Niezbędne uprawnienia – Do pracy jako kominiarz Mokotów potrzeba odpowiedniego przygotowania. Dysponuję niezbędnymi uprawnieniami, które pozwalają mi legalnie i profesjonalnie wykonywać moją pracę.

  Czyszczenie kominów Mokotów

  Jeśli podczas czyszczenia komina wykryta zostanie nieszczelność, mogę uszczelnić go, wykorzystując specjalny rękaw uszczelniający z folii aluminiowej. Wkład kominowy o standardowych parametrach czyszczę przy pomocy szczotki obrotowej lub łańcucha. Pozwala to usunąć sadzę, która zbiera się na ściankach przewodu kominowego.

  Jako kominiarz Mokotów dysponuję także sprzętem, który pozwala mi na usuwanie sadzy z kominów, które pozbawione są drzwiczek rewizyjnych. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie zagrożenia pożarowego.

  Zakończenie budowy nowego komina powinno zostać potwierdzone odbiorem powykonawczym. Jako kominiarz Mokotów nie tylko sprawdzam dokładnie wszystkie aspekty konstrukcyjne, ale też wystawiam odpowiednie protokoły.

  Każdy inwestor wie, jak ważne jest gromadzenie niezbędnej podczas kontroli dokumentacji. Sprawdzam, czy przewody kominowe funkcjonują w prawidłowy sposób, zapewniając użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Kominiarz – Przegląd kominiarski Mokotów

  Wykonując swoje zadania jako kominiarz Mokotów zajmuję się czyszczeniem przewodów wentylacyjnych, dymowych i spalinowych. Jest to niezbędne wszędzie tam, gdzie znajduje się aktywny piec grzewczy.

  Podczas czyszczenia kominów używam specjalistycznego sprzętu, który pozwala mi usuwać wszystkie rodzaje sadzy. Dobry przegląd kominiarski Mokotów pozwala określić, czy komin nadaje się do użytku i jest bezpieczny, czy też wymaga dodatkowego czyszczenia.

  Opinie i ekspertyzy kominiarskie Mokotów

  Wykonywane przeze mnie protokoły dodatkowo posiadają szkice kominów, które mogą być przydatne podczas przyszłych prac remontowych lub przebudowy. Jako kominiarz Mokotów zaświadczam, że komin został wykonany prawidłowo lub wskazuję miejsca, w których potrzebne są zmiany i poprawki. Odpowiednio wykonany komin zapewnia prawidłowe odprowadzanie spalin.