Kominiarz Otwock usługi kominiarskie i przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Otwock

Jako kominiarz Otwock chętnie podejmę się czyszczenia komina i przewodów kominowych. Dodatkowo przeprowadzę również przegląd kominiarski i pomiary, które pozwolą dokładnie ocenić stan wentylacji w Twoim domu. Usługi kominiarskie Otwock wykonuję od wielu lat, posiadając setki zadowolonych klientów.

Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Wysoka jakość wykonywanych przeze mnie usług jako kominiarz Otwock sprawia, że cieszę się zaufaniem klientów, którzy chętnie polecają mnie kolejnym osobom.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Otwock

Jako kominiarz Otwock posiadam wszystkie uprawnienia, które są niezbędne do wykonywania przeze mnie pracy. Dzięki temu na zlecenie klientów mogę wystawiać protokoły pokontrolne, które potem mogą być przez nich wykorzystane podczas dochodzenia roszczeń przed sądem czy w zakładzie ubezpieczeniowym. Posiadane przeze mnie duże doświadczenie pozwala mi na wykonywanie usług nie tylko szybko i w ustalonym terminie.

Przed wystawieniem protokołu pokontrolnego wykonuję szczegółowe pomiary z wykorzystaniem nowoczesnego i homologowanego sprzętu.

 • czyszczenie przewodów kominowych i kominów;
 • przeprowadzanie wymaganych przepisami prawa budowlanego okresowych przeglądów technicznych;
 • doradzanie w zakresie usuwania usterek;
 • pomoc techniczna w nagłych przypadkach;
 • wystawianie opinii i ekspertyz kominiarskich oraz protokołów pokontrolnych;
 • analiza dokumentacji projektowej i wykonawczej na zlecenie klienta.

NASZA OFERTA

Jako kominiarz Otwock wykonuję na zlecenie klientów różne usługi z zakresu kominiarstwa. Do najpopularniejszych usług należą m.in.:

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Otwock cennik

  Jeżeli jesteś zainteresowany innymi usługami z zakresu kominiarstwa, zapraszam do kontaktu.

  Oferuję kompleksowe usługi kominiarskie w Otwocku i okolicach. Posiadam odpowiednie uprawnienia i duże doświadczenie zawodowe jako kominiarz. Cennik usług jest dopasowany indywidualnie do każdego klienta żeby zapewnić najlepszą ofertę.

  Przegląd kominiarski Otwock

  Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa budowlanego na właścicielu nieruchomości ciąży obowiązek wykonywania okresowych przeglądów kominów. Takie przeglądy powinny być wykonywane corocznie przez zawodowego kominiarza. Jako kominiarz Otwock chętnie wykonam dla Ciebie taki przegląd i sporządzę raport, w którym opiszę zidentyfikowane nieprawidłowości i zalecę konkretne działania naprawcze. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jakie działania ewentualnie należy podjąć.

  Czyszczenie kominów Otwock

  Jedną z rzeczy, o których powinien pamiętać właściciel nieruchomości, jest konieczność czyszczenia komina i przewodów kominowych przez doświadczonego kominiarza Otwock. Zaleca się, żeby takie czyszczenie było przeprowadzane dwa razy w roku – nie tylko przed rozpoczęciem sezonu grzewczego, ale również po jego zakończeniu. Czyszczenie przeprowadzane krótko po zakończeniu sezonu grzewczego jest dużo prostsze, gdyż cząsteczki zanieczyszczeń znajdujące się w kominie są jeszcze stosunkowo świeże, a co za tym idzie dużo łatwiej jest je usunąć.

  Opinie i ekspertyzy kominiarskie Otwock

  Jeżeli potrzebujesz opinii lub ekspertyzy kominiarskiej, to jako kominiarz Otwock chętnie podejmę się przygotowania dla Ciebie takiego dokumentu. Ekspertyza kominiarska bywa przydatna nie tylko wtedy, gdy z Twoją nieruchomością jest coś nie w porządku, a ty chcesz dochodzić roszczeń, ale również wówczas, gdy planujesz zakup nieruchomości na rynku wtórnym. Jeżeli nie znasz się na kwestiach technicznych związanych z wentylacją, to dobrze by było, gdybyś skorzystał z usług kominiarza, który oceni, czy w danej nieruchomości wentylacja działa prawidłowo. Pozwoli Ci to na uniknięcie zakupu nieruchomości, w której nie wszystko działa jak należy.

  Zapraszam do kontaktu.