Kominiarz Pruszków usługi kominiarskie, przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Pruszków

Jako profesjonalny kominiarz Pruszków posiadam uprawnienia zawodowe kominiarza i gazownika. Zadzwoń do mnie – doradzę i pomogę. Wykonuję usługi kominiarskie Pruszków rzetelnie i terminowo. Wystawiam protokoły niezbędne podczas odbiorów technicznych.

Wykonuję oceny stanu technicznego istniejących kominów oraz analizuję projekty, na podstawie których są one później wykonywane. Swoją opinię opieram na dokładnych pomiarach, do wykonania których wykorzystuję wysokiej jakości precyzyjne urządzenia pomiarowe.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Pruszków

Działam w ramach planowych wizyt oraz interwencyjnie. Sadzę z komina usuwa się poprzez drzwiczki rewizyjne lub wyczystkę. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kominiarz Pruszków, co pozwala mi na wybieranie sadzy także w sytuacji, gdy komin posiada niestandardową budowę – wbrew pozorom jest to częste zjawisko. Kiedy sadza zajdzie za przewód łączący komin z paleniskiem, może dojść do jej zapłonu. Nie można do tego doprowadzić!

NASZA OFERTA

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Pruszków cennik

  Otwierając lokal usługowy, sklep, żłobek czy restaurację trzeba posiadać opinię kominiarską, którą przedstawia się w sanepidzie. Posiadam uprawnienia, dzięki którym jako kominiarz Pruszków mogę dokonać oględzin i wykonać niezbędną dokumentację. Na jej podstawie uzyskuje się pozwolenie na prowadzenie lokalu. W trakcie prac rewizyjnych sprawdzam stan kominów oraz kanałów wentylacyjnych – te dwie instalacje są ze sobą ściśle powiązane. Znam aktualne regulacje prawne oraz normy, które muszą być być przestrzegane.

  Przegląd kominiarski Pruszków

  Ukończenie budowy wymaga przejścia przez procedurę odbioru – dotyczy to także kominów. Jako kominiarz Pruszków świadczę kompleksowe usługi z zakresu przygotowywania dokumentacji niezbędnej do odbioru. Uprawnienia pozwalają mi przygotować opinię, która będzie respektowana przez organy administracyjne. 

  Opinia kominiarska Pruszków

  Opinia kominiarska Pruszków zawiera:

  • Poświadczenie o prawidłowej budowie konstrukcyjnej komina
  • Opis stanu połączeń kominowych
  • Wykaz liczby przewodów kominowych i wentylacyjnych
  • Sprawozdanie z badania ciągu kominowego
  • Zaświadczenie o dopuszczeniu komina do użytku

  Czyszczenie kominów Pruszków

  Wśród Klientów kominiarz Pruszków musi cieszyć się dużym zaufaniem które wynika z doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu. Od czystości kominów i przewodów wentylacyjnych zależy sprawność urządzeń grzewczych oraz bezpieczeństwo użytkowników budynku. Osiągam to dzięki profesjonalnemu sprzętowi i podejściu, które gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Zawsze trzymam się umówionych terminów i świadczę usługi w sposób zgodny z najbardziej rygorystycznymi normami.

  Wraz z tekstowym protokołem odbioru dostarczam także szkice, na których wyszczególnione są aktualne połączenia kominowe. Taka dokumentacja przydaje się podczas odbioru technicznego budynku, w trakcie konserwacji przewodów kominowych oraz przy przebudowie. Przewody do odprowadzania spalin są oznaczone w odmienny sposób od tych, które służą do wentylacji. Podczas sporządzania dokumentacji jako kominiarz Pruszków kieruję się aktualnymi wytycznymi od Ustawodawcy, co pozwala na zachowanie najlepszych standardów.