Kominiarz Wawer usługi kominiarskie i przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Wawer

W pracy jako kominiarz Wawer wykorzystuję wiedzę, doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Pozwala mi to osiągać najlepsze wyniki przy zachowaniu optymalnego czasu realizacji zlecenia oraz atrakcyjnych kosztów. Cieszę się zaufaniem szerokiego grona Klientów, którzy regularnie wracają. Jako kominiarz Wawer świadczę wszystkie usługi rzetelnie i szybko. Wiem, jak poradzić sobie z najczęstszymi i nietypowymi problemami, jakie mogą pojawić się podczas pracy.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Wawer

Zgodnie ze starym przesądem kominiarz Wawer przynosi szczęście – jest to prawda, gdyż moje usługi poprawiają bezpieczeństwo mieszkańców i użytkowników lokali. Zgodnie z Prawem budowlanym wszystkie domy mieszkalne ogrzewane paliwami stałymi muszą posiadać aktualny przegląd kominiarski Wawer. Taki dokument jest niezbędny podczas kontroli, a wykonanie usługi minimalizuje ryzyko zatrucia czadem i pożaru. Wielu zadowolonych Klientów zdecydowało się już na moje profesjonalne usługi kominiarskie Wawer.

Zadzwoń, jeżeli potrzebujesz:

 • Czyszczenie kominów i wentylacji
 • Przeglądy okresowe i odbiory powykonawcze
 • Doradztwo w zakresie projektowania i wykonywania instalacji kominowych i wentylacyjnych
 • Usuwanie sadzy i udrażnianie przewodów dymowych i spalinowych
 • Modernizacja kominów i dostosowywanie ich do nowego źródła ciepła
 • Przygotowanie kominów przed sezonem grzewczym

NASZA OFERTA

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Wawer cennik

  Jako kominiarz Wawer stosuję dwie podstawowe metody, żeby usunąć sadzę z kominów. Jest to osad, który powstaje w wyniku spalania się paliwa w kotle grzewczym. Jego powstawanie jest rzeczą naturalną i nie da się temu zapobiec – można natomiast przywrócić pierwotne światło komina, wykonując usługi kominiarskie Wawer.

  Sadza usuwana jest metodą mechaniczną, przy pomocy szczotek obrotowych, a także poprzez wypalanie. Usuwam sadzę szklistą, twardą oraz mazistą. Rzetelny przegląd kominiarski Wawer jest w stanie wykazać, jakiego rodzaju sadza zbiera się w przewodzie kominowym.

  Przegląd kominiarski Wawer

  • Doświadczenie – działam w branży kominiarskiej od dawna i znam zarówno techniki używane w dawnych czasach, jak i najnowsze trendy. Wykorzystuję wiedzę i doświadczenie, żeby zabezpieczać kominy i czyścić je w sprawny sposób.
  • Dyspozycyjność – moje usługi kominiarskie Wawer świadczę dla swoich Klientów planowo, a także interwencyjnie, gdy zajdzie pilna, niespodziewana potrzeba. Wystarczy zadzwonić i umówić się na najbliższy wolny termin.

  Czyszczenie kominów Wawer

  Tylko uprawniony kominiarz Wawer może wystawiać niezbędne zaświadczenia oraz przeprowadzać przeglądy kominiarskie. Dzięki temu, że posiadam bogate doświadczenie zawodowe i tytuł mistrza kominiarskiego wystawiam dokumenty potrzebne podczas odbiorów technicznych oraz kontroli.

  Opinie i ekspertyzy kominiarskie Wawer

  Każdy gospodarz i administrator powinien posiadać ważny dokument potwierdzający wykonanie przeglądu kominiarskiego. W jego trakcie sprawdzam szczelność kominów oraz poprawność ich wykonania. Jako kominiarz Wawer nie tylko oferuję doradztwo w zakresie wykrytych nieprawidłowości i zagrożeń, ale też oferuję usługi z zakresu wykonawstwa i wdrażania rozwiązań zaradczych.