Kominiarz Ząbki usługi kominiarskie, przeglądy

na najwyższym poziomie

O nas

Kominiarz Ząbki

Świadczę szeroki wachlarz usług kominiarskich, z których skorzystały już setki zadowolonych klientów. Jako zawodowy kominiarz Ząbki posiadam uprawnienia, które pozwalają mi na przeprowadzanie prac kominiarskich, a także wystawianie ważnych w świetle prawa opinii.

Usługi kominiarskie Ząbki wykonuję rzetelnie, terminowo i solidnie. Działam na rynku od wielu lat, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i sięgam po innowacyjne rozwiązania pojawiające się w branży kominiarskiej. To wszystko zapewnia najwyższa jakość świadczonych przeze mnie usług.

Dlaczego my

0

lat doświadczenia

0 +

wyczyszczonych kominów

0

usuniętych gniazd

0

rok gwarancji

Usługi kominiarskie Ząbki

Usługi kominiarskie Ząbki to sprawdzone rozwiązania, dopasowane indywidualnie do klienta. Zawsze dotrzymuję umówionych z Klientami terminów. W ramach pogotowia kominiarskiego wykonuję także interwencyjne udrożnianie przewodów kominowych. Coroczne kontrolne przeglądy kominów zapewniają bezpieczny i spokojny sezon grzewczy.

NASZA OFERTA

Usługi kominiarskie

Usługi gazowe

Usługi PPOŻ

Mycie dachów i elewacji

Odśnieżanie dachów i zadaszeń

Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i profesjonalna usługa.

Usługa wykonana profesjonalnie. Krótki termin oczekiwania. Polecam

Pełen profesjonalizm! Kiedy inny kominiarz powiedział że "...się nie da! Trzeba rozwalać cały komin", Piotr udowodnił że się da i obyło się bez jakichkolwiek rozbiórek!

  Kontakt

  Usługi kominiarskie Warszawa

  Kominiarz Ząbki cennik

  Ceny na usługi kominiarskie Ząbki są dostosowane indywidualnie. Jako kominiarz Ząbki świadczę także usługi z zakresu:

  • Wystawiania opinii kominiarskich
  • Czyszczenia kanałów wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej
  • Cyklicznej kontroli stanu technicznego przewodów spalinowych
  • Montażu nasad kominowych i drzwiczek rewizyjnych

  Opinie kominiarskie Ząbki – sprawdzony zakład

  Podczas usuwania sadzy z kominów zachowuję najwyższy poziom precyzji, dzięki czemu przewód kominowy nie wymaga niebawem ponownej interwencji. Sporządzana przeze mnie dokumentacja jest szczegółowa i zgodna z wszystkimi wytycznymi.

  Przez wiele lat obecności na rynku poznałem dobrze branżę kominiarską. Znam najnowsze zagadnienia związane z przepisami prawa oraz technikami wykorzystywanymi do czyszczenia kominów. Dysponuję wiedzą, doświadczeniem i możliwościami, które z chęcią dla Państwa wykorzystam.

  Czyszczenie kominów Ząbki

  W trakcie spalania paliw w urządzeniach grzewczych powstaje sadza, która osadza się na wewnętrznych ścianach przewodów kominowych. Sadze dzielą się na maziste, twarde oraz szkliste. Jako kominiarz Ząbki świadczę usługi kominiarskie usuwania sadzy za pomocą szczotek wycierowych, obrotowych lub poprzez ich wypalanie.

  Pozwala to na zwiększenie średnicy przewodu kominowego i poprawę drożności. Usuwanie sadzy z komina można wykonywać nawet cztery razy rocznie. Najbardziej wymagające usługi kominiarskie Ząbki są pod tym względem przewody kominowe podłączone do palenisk, w których używa się węgla jako paliwa.

  Przegląd kominiarski Ząbki

  Prawo budowlane wymaga od administratorów budynków, żeby przeprowadzali cykliczne przeglądy kominów i kanałów wentylacyjnych. Jako kominiarz Ząbki sporządzam sprawozdanie z przebiegu kontroli. W sytuacji, gdy wykryję nieprawidłowości, wady konstrukcyjne lub niedrożność, proponuję najskuteczniejsze rozwiązanie tego problemu.

  Podczas inwentaryzacji sprawdzam, czy instalacja jest zgodna z tym, co zostało przedstawione w dokumentacji technicznej. Świadczę także usługi z zakresu odbiorów powykonawczych w nowych i modernizowanych budynkach. Kopię protokołu otrzymuje powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.

  Rzetelne i profesjonalne podejście sprawia, że cieszę się doskonałą opinią wśród moich Klientów – wielu z nich wraca wraz z początkiem i końcem sezonu grzewczego.